Világos lila pillangós gyermek ezüst karika kristály fülbevaló
| Cikkszám: | 2916 |
| Szállítás: |
1-2 hét
futárral
vagy automatába
|
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 11 mm x 8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.80 g |
| Felületkezelés: | Galvanizálás |
| Karika Mérete: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 44 |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.630Ft
Világos lila pillangós gyermek ezüst karika kristály fülbevaló
A gyerek karika fülbevaló kislányok számára 5 éves kortól ajánljuk. Kényelmes választás, nem akad be, mert a fülcimpától 1-2 mre helyezkedik el. Az ezüst karika fülbevalók gyermekek számára készült változatai könnyűek, jól viselhetők, és szép kiegészítői lehetnek a mindennapoknak.
A kisebb méretű karika fülbevalók különösen népszerűek, mert letisztult formájuk miatt sokféle stílushoz illenek. Az ezüst gyerek karika fülbevaló visszafogott, mégis kedves megjelenést ad, így sokan választják ajándéknak is.
Ha olyan karika fülbevalót keresel kislányodnak, amely gyermeked számára kényelmes, szép és időtálló, az ezüst gyerek karika modellek remek döntést jelenthetnek.
TAG-ek: Világos, lila, pillangós, gyermek, ezüst, karika, kristály, fülbevaló

futárral
vagy
automatába
bankkártyás fizetés
vagy