Gyöngy ezüst karika fülbevaló
| Cikkszám: | 24232 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 6 mm x 6 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.6 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 10 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 2 |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
8.790Ft
Lehetséges opciók
Gyöngy ezüst karika fülbevaló
A gyöngyös ezüst karika fülbevaló játékos és nőies kiegészítő, amely a klasszikus karika formát gyöngy díszítéssel teszi különlegessé. A karika fülbevalók időtálló formája és a gyöngyök finom megjelenése együtt elegáns, mégis könnyed hatást kelt.
Az ezüst karika fülbevalók gyönggyel díszített változatai különösen kedveltek, mert egyszerre klasszikusak és divatosak. A gyöngyök mozgása és csillogása finoman kiemeli az arcot, így a karika fülbevaló látványos, mégis harmonikus ékszer marad.
Ha olyan ezüst karika fülbevalót keresel, amely egy kicsit különlegesebb, de mégis könnyen viselhető a mindennapokban, a gyöngyös karika fülbevalók remek választást jelentenek.

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét