Kereszt kristályos karika fülbevaló, 925 ezüst
| Cikkszám: | 32868 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 5 mm x 13 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.6 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 2 |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
8.600Ft
Lehetséges opciók
Kereszt kristályos karika fülbevaló, 925 ezüst
Az ezüst karika fülbevaló medállal különlegesebb és játékosabb változata a klasszikus karika formának. A finoman mozgó medál könnyed, nőies hatást ad az ékszernek, így ezek a modellek egyszerre elegánsak és egyediek.
A medálos karika fülbevalók azért kedveltek, mert a karika letisztult formáját egy díszesebb részlettel egészítik ki. Az ezüst kivitel időtálló és sokoldalú, így a karika fülbevaló a mindennapokban és különlegesebb alkalmakkor is szép választás lehet.
Ha olyan ezüst karika fülbevalót szeretnél, amely kicsit több karaktert és finom mozgást visz a megjelenésbe, a medálos modellek igazán jó döntést jelentenek.
TAG-ek: Kereszt, kristályos, karika, fülbevaló, ezüst

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét