Unikornisos féloldalas ezüst karikafülbevaló
| Cikkszám: | 48934 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 10.5 mm x 9.8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 10 | Foglalat : Tokos foglalat |
| Ezüst súly: | 1.60 g |
| Felületkezelés: | Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Végső Galvanizálás: | Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
12.880Ft
Lehetséges opciók
Unikornisos féloldalas ezüst karikafülbevaló
A gyerek karika fülbevaló kislányok számára 5 éves kortól ajánljuk. Kényelmes választás, nem akad be, mert a fülcimpától 1-2 mre helyezkedik el. Az ezüst karika fülbevalók gyermekek számára készült változatai könnyűek, jól viselhetők, és szép kiegészítői lehetnek a mindennapoknak.
A kisebb méretű karika fülbevalók különösen népszerűek, mert letisztult formájuk miatt sokféle stílushoz illenek. Az ezüst gyerek karika fülbevaló visszafogott, mégis kedves megjelenést ad, így sokan választják ajándéknak is.
Ha olyan karika fülbevalót keresel kislányodnak, amely gyermeked számára kényelmes, szép és időtálló, az ezüst gyerek karika modellek remek döntést jelenthetnek.
TAG-ek: Unikornisos, féloldalas, ezüst, karikafülbevaló

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét