Kristály rózsaszín egyszarvús karika ezüst gyermek fülbevaló
| Cikkszám: | 32898 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Rózsaszín, Világos rózsaszín, Sárga, Fekete, Fehér |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 15 mm x 15 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Karika Mérete: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 2 |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.380Ft
Unikornis La Crystale ezüst karika fülbevaló
Anyaga: 925 ezüst
TAG-ek: Kristály, rózsaszín, egyszarvús, karika, ezüst, gyermek, fülbevaló

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét