Virág ezüst karika kristály köves fülbevaló
| Cikkszám: | 32878 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Ezüst súly: | 0.65 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Karika Mérete: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 2 |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Ékszer anyaga: | 925 ezüst |
| Méret: | 8 mm x 8 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.990Ft
Virág La Crystale fehér köves gyerek karika fülbevaló
Anyaga: 925 ezüst
A karika mérete: 12 mm, átmérője: 1.2 mm

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét