Egyszarvú lila ezüst karikafülbevaló
| Cikkszám: | 31148 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Lila, Rózsaszín, Fehér, Fekete, Piros |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7 mm x 8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.65 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Karika Mérete: | 1.2 mm x 12 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.500Ft
Lila unikornis gyerek ezüst karika fülbevaló
Anyaga: 925 ezüst
TAG-ek: Egyszarvú, lila, ezüst, karikafülbevaló

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét