Pink, fehér pöttyös pillangó ezüst karikafülbevaló
| Cikkszám: | 28634 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fehér, Rózsaszín |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7 mm x 5 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.70 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Karika Mérete: | 1.2 mm x 12 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.670Ft
Pink, fehér pöttyös pillangó ezüst gyerek karikafülbevaló
Anyaga: 925 ezüst
TAG-ek: Pink, fehér, pöttyös, pillangó, ezüst, karikafülbevaló

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét