Színes kristály ezüst gyerek lepkés karika fülbevaló
| Cikkszám: | 24996 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 13 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.10 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Karika Mérete: | 1.2 mm x 14 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 58 |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.900Ft
Színes köves lepkés ezüst karika fülbevaló
Anyaga: 925 ezüst
A karika gyűrű mérete 1.4 cm
TAG-ek: Színes, kristály, ezüst, gyerek, lepkés, karika, fülbevaló

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét